Четверг, 23.11.2017, 06:30

АН Лазурный Берег Крыма

Информация

АН ЛБК » Информация » Недвижимость

Капітальний ремонт квартири

Капітальний ремонт відрізняється від косметичного тим, що при його проведенні підлягають модернізації та переробці більш глибокі шари Вашої оселі. Капітальний ремонт стає необхідний, якщо в квартирі сильно зносилися або прийшли в повну непридатність різні комунікації, наприклад водопровід, батареї центрального опалення, електрика, або тріскаються стіни і зі стелі сиплеться штукатурка.

Під час капітального ремонту можна зробити часткову або навіть повну перепланування квартири, привівши житло у відповідність з Вашим способом життя. Квартири в новобудовах часто продають без обробки, і навіть без внутрішніх перегородок, з вільним плануванням, в цьому випадку капітального ремонту теж не уникнути.Втім, якщо отримується житлоплощу з вторинного житлового фонду, Вам, швидше за все, без капітального ремонту теж не обійтися, оскільки потрібно буде освоювати квадратні метри, які ще пам'ятають колишніх господарів.

Можна, звичайно спробувати обійтися невеликим косметичним ремонтом, але при цьому в майбутньому Вам можуть загрожувати малоприємні сюрпризи у вигляді протечки труб або загоряння електропроводки.

До того ж, варто скористатися тим, що в новій квартирі ще поки немає меблів, і ніщо не заважає проведенню ремонту, тим більше капітального. Можливо, не варто витрачати час і переводити дорогі матеріали, щоб випрямити потріскані і криві стіни, вже відслужили свій термін, іноді швидше і дешевше побудувати нові, в будь-якому випадку - надійніше.

Можливо, своєчасно проведений, капітальний ремонт в квартирах виявиться більш розумним рішенням і Ваша квартира не потребує до себе уваги ще довгі роки.

Ну от Ви телефонуєте у фірму АСК Триан і домовляєтеся про ремонт, поки косметичному. Вам і ціну назвуть прийнятну і поговорять привітно. А в процесі ремонту ви почнете згадувати про несуттєвих, з Вашої точки зору, деталях.

Кожне доповнення або зміна рішення може мати глибоко залягають наслідки в плані проведення та порядку робіт, які виливаються потім у приховані недоробки. Тут можливі кілька варіантів: або Вам відмовлять, або піднімуть ціну, причому вже не сильно соромлячись, ремонт то вже розпочато.

Часто дешевше одразу замовити якісний капітальний ремонт, ніж отримати косметичний з опціями, за ціною капітального. Адже косметичний ремонт коштує недорого, тому що майстри припускають зробити його дуже швидко. Є ще варіант, що погодяться за так додаткові роботи зробити, щоб відносини не псувати. Тут теж радіти не варто, за рахунок яких резервів? Більше роботи - більша витраченого часу.

Значить щось спроститься, або буде зростати невдоволення виконавців, що неодмінно позначиться на якості та довговічності ремонту. Поспішні обіцянки важче виконувати, особливо - продиктовані ввічливістю. Так що "дозрівати" найвигідніше до початку ремонту і точно знати, і більш того, зуміти пояснити виконавцю свої задуми, він же думок не читає, ну хіба зовсім трохи.


За матеріалами сайту Trian.tiu.ru
Категория: Недвижимость | Добавил: admin (15.11.2012)
Просмотров: 1632 | Рейтинг: 0.0/0 |
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Категории раздела
Недвижимость [9]
Друзья сайта
Предложения:
Дома, Коттеджи, Дачи [139]
Земельные участки [86]
Коммерческая недвижимость [30]
1-комнатные квартиры [52]
2-комнатные квартиры [42]
3-комнатные квартиры и более [48]
Болгария [51]
Другие объекты [4]
Предложения:
г.Балчик - Морской Бриз
Продается участок 6 соток с плодовым садом
Золотые пески - Златна котва

Наш опрос
Нуждаетесь Вы в жилплощади?
Всего ответов: 2
Риэлторские новости
Поиск