Вторник, 21.11.2017, 05:34

АН Лазурный Берег Крыма

Главная » 2012 » Январь » 1 » Швидкобудуюємі будинки як новий напрямок
03:19
Швидкобудуюємі будинки як новий напрямок

Окремою сучасної різновидом малоповерхового житла можна вважати швидке за житло. На даному етапі розвитку будівельної галузі в Росії даний формат починає реалізовуватися в багатьох регіонах, де є відповідне виробництво. Проте криза досить серйозно "вдарила" по даному підсегменті ринку.

Результати роботи російських виробників будматеріалів для швидкого будівництва в 2009 році не можна оцінити однозначно. Так, за даними учасників ринку, зростання обсягів порівняно з 2008 р. показали виробники SIP-панелей (8%), каркасних будинків (28%) і будов на основі легких сталевих тонкостінних конструкцій (ЛСТК, 81%). Але масштаби використання цих технологій невеликі. Виробники більш популярних матеріалів "пішли в мінус": по сендвіч-панелей - на 19,4%, стінових блоків з ніздрюватого бетону - на 28,6%, клеєного бруса - на 29,8%. Для порівняння: в 2008 р. в порівнянні з 2007 р. виробництво всіх будматеріалів зросло.

Ключові переваги цих технологій, визнані у всьому світі (низька в порівнянні з традиційними матеріалами ціна, рівень обробки, близьке до чистової, укорочені терміни здачі), в Росії поки не відіграють істотної ролі. Населення, переїжджаючи за місто, віддає перевагу більш традиційні формати житла.

Ті, хто довго жив в приватних будинках, як і раніше ставляться до швидкомонтованих будівель з недовірою. Для переїзду за місто потрібна впевненість у довговічності та надійності будови, а повноцінного досвіду використання нових технологій у наших кліматичних умовах немає, оскільки застосовуватися вони почали порівняно недавно. Невідомий також розмір додаткових витрат на підтримання та ремонт. Швидкомонтовані конструкції поки більше застосовуються в будинках для заміського відпочинку.

Використання швидкомонтованих конструкцій дозволяє істотно знизити вартість будівництва будинку. Але дорожнеча підведення магістральних мереж, пов'язана з монополізацією ринку як газовиками, так і енергетиками, а також відсутність приватно-державного партнерства в будівництві транспортної та соціальної інфраструктури не дають бажаного результату. Виведення на ринок великих обсягів бистровозводімого житла в короткостроковій перспективі з високою часткою ймовірності неможливий.

В основному проекти в області швидкомонтованих житла реалізуються в рамках великих держпроекти, націлених на вирішення житлового питання. Саме від них залежить найближче майбутнє цього ринку.

Суть державно-приватних партнерств зводиться до того, що влада бере на себе виділення земельної ділянки і підведення інженерних комунікацій. Девелопер розробляє концепцію забудови, будує будинки і об'єкти соціально-культурної сфери, дороги, впорядковує територію. В результаті за рахунок видатків, які бере на себе держава, вдається забезпечити адекватну вартість квадратного метра житла для покупця. Користуючись цим, влада вирішує соціальні та житлово-комунальні проблеми, пов'язані з переселенням людей із старого житла, забезпеченням незахищених верств населення.

Найбільш успішної взаємодії влади та бізнесу вдалося досягти в Башкирії і Оренбурзької області. Тут реалізуються проекти комплексного освоєння територій (крім котеджів, в селищах закладено будівництво дитячих садків, шкіл, інших об'єктів соціально-побутової інфраструктури).
Просмотров: 1494 | В Киеве будут строить жилье из гипсокартона | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Друзья сайта
Предложения:
Дома, Коттеджи, Дачи [139]
Земельные участки [86]
Коммерческая недвижимость [30]
1-комнатные квартиры [52]
2-комнатные квартиры [42]
3-комнатные квартиры и более [48]
Болгария [51]
Другие объекты [4]
Предложения:
2-комнатная, с.Табачное.
г.Велингард - Астра
Предлагаем отремонтированный деревенский домик ,в 30 км от моря

Наш опрос
Каков род ваших занятий/профессии?
Всего ответов: 2
Риэлторские новости
Архив записей
Поиск