Пятница, 24.11.2017, 14:05

АН Лазурный Берег Крыма

Главная » 2012 » Март » 3 » Що краще? Панель або моноліт?
04:26
Що краще? Панель або моноліт?

До цих пір тисячі росіян живуть в квартирах панельних будинків. Технічний прогрес торкнувся і технології будівництва житлових будинків. З'явилася можливість будувати більш високі будинки з якісно новим рівнем комфорту. Панельні будинки, побудовані за застарілими технологіями, мають стандартний вигляд і не відрізняються різноманітністю.

Будинки серій П-44Т, КОПЕ, П-3М, ГСМ-1, поєднують в собі всі достоїнства і переваги панельних будинків, і завдяки застосуванню сучасних технологій в їх проектуванні та будівництві, можуть становити серйозну конкуренцію монолітним будинкам. Для панельних будинків характерні невеликі площі квартир, низька ціна і досить функціональне планування. Так само важливим є і те, що квартира практично готова до ремонту, чого не можна сказати про монолітні будинки. На відміну від панельних, монолітні будинки мають більш привабливий зовнішній вигляд, так як будуються по «індивідуальним» проектам. Квартири в монолітних будинках мають велику площу. Зважаючи на відсутність міжкімнатних перегородок, власник може сам проектувати свою квартиру. Але це збільшує вартість ремонту.

Панельні будинки
На думку москвичів, приблизно 29% не виділяє ніяких переваг панельних будинків, 26% радує низька вартість подібного житла, висока швидкість зведення будинку доводиться до душі 15% жителів столиці, 8% жителів столиці абсолютно все влаштовує, 8% жителів Москви вважають, що в панельних будинках влітку прохолодніше, а взимку тепліше, і лише 14% москвичів живуть в панельних будинках і їх не влаштовують умови.
Негативні якості панельних будинків, які називають жителі таких споруд: низька якість, низький рівень звукоізоляції, труднощі перепланування, негарний вигляд. При характеристиці будинків панельного типу найчастіше були згадані такі фрази: «я чую все, що роблять сусіди», «стеля і стіни можуть піти тріщинами», «взимку холодно», «непривабливий вигляд», «незручне планування», «будинок неміцний» .

Монолітні будинки
Монолітні будинки в столиці почали зводити лише 15 років тому. Зараз такі будинки сміливо можна називати будинками нового покоління. Але як і у панельних, у монолітних будинків є як слабкі, так і сильні сторони. Позитивні риси знаходять у монолітних будинках такі: міцність споруди, можливість перепланування за своїм бажанням, високий рівень звукоізоляції, високі теплоізоляційні властивості. Коментарі з цього питання: «монолітний будинок більш міцний і надійний», «будинок стійкий до землетрусів», «висока звукоізоляція». Жителів приваблює те, що «можна самому робити перепланування», «всередині можна зробити все, що захочеш». «Монолітний будинок міцний і він довго служить» Так само були використані фрази типу:. «Нічого не тече», «ідеальний для життя», «одні гідності», «я б віддав перевагу його для життя».
З недоліків будинків монолітного типу виділили такі: висока вартість житла, низька якість будівель, деякі недоліком вважають відсутність перегородок і те, що будинок довго зводитися. І знову коментарі респондентів з приводу недоліків монолітного житла. «Висока ціна на квартири», «монолітні будинки довго будуються», «використання неекологічних матеріалів», «вкрай погана якість споруди». Людей не влаштовує те, що квартиру треба фактично будувати заново, зведення перегородок забирає багато сил, грошей і часу. Деякі жителі столиці приводили наступні аргументи: «мало повітря», «наявність протягів», «незручне розташування квартир».

Підводячи підсумки
Більшість жителів столиці (68%) знаходять перевагою панельних будинків їх доступну ціну (26%) і швидкість зведення. Однак 32% москвичів не знаходять ніяких переваг в панельних будинках. Не дивлячись на це, після наступного питання з'ясувалося, що абсолютна більшість москвичів (98,52%) знаходять дуже багато недоліків в панельних будинках. Крім основного недоліку, низької якості будівель, були виділені: погана звукоізоляція, холод, неможливість перепланування та ін
Монолітні будинки також мають своїх шанувальників. Про переваги таких будинків обізнані 98,54% москвичів. 43% жителів впевнені, що монолітні будинки - міцні та довговічні. Крім того, ці будинки мають привабливий зовнішній вигляд. Багатьох порадувала можливість зробити перепланування за своїм смаком. Так само були виявлені і недоліки монолітних будинків. 30% москвичів вважають, що у таких будинків занадто висока ціна. Багатьох не влаштовує якість будівлі, терміни зведення будинків і необхідність самостійного зведення перегородок
Просмотров: 2307 | В Крыму не знают, сколько может стоить земля в чер... | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Друзья сайта
Предложения:
Дома, Коттеджи, Дачи [139]
Земельные участки [86]
Коммерческая недвижимость [30]
1-комнатные квартиры [52]
2-комнатные квартиры [42]
3-комнатные квартиры и более [48]
Болгария [51]
Другие объекты [4]
Предложения:
Участок, Евпатория, 6га,
Продажа частной гостиницы,с.Поповка
Продается помещение г. Севастополь пр. Победы Воронцовский рынок

Наш опрос
Нуждаетесь Вы в жилплощади?
Всего ответов: 2
Риэлторские новости
Архив записей
Поиск