Вторник, 21.11.2017, 05:32

АН Лазурный Берег Крыма

Главная » 2012 » Январь » 3 » Самому продати квартиру досить легко
16:25
Самому продати квартиру досить легко

Все частіше, продаючи або купуючи квартири, ми воліємо звертатися по допомогу в агентства нерухомості. Вигоди очевидні - це швидко, зручно, безпечно. До того ж, вартість послуг з пошуку і підбору або продажу житла в агентствах нерухомості зараз не така висока, як раніше - конкуренція змушує ріелторів знижувати ціни. Звичайно, можна або відмовитися від послуг агентства, і снять квартиру в Киеве, або заощадити, звернувшись до знайомого приватнику.

Самому продати квартиру досить легко, особливо якщо є час і бажання займатися цим, і не треба підшукувати альтернативне житло. Однак прямий продаж - не найпоширеніший вид угод з житловою нерухомістю. Найчастіше продавцеві житла потрібно знайти зустрічний варіант, перш ніж продавати свою квартиру. На цьому етапі його, як і простого покупця, чекає купа турбот: пошук, перевірка юридичної чистоти квартири, проведення угоди і розрахунків. Їх самостійне рішення часто вимагає не тільки фінансових витрат, але і сталевих нервів, тому допомога ріелторів буває вельми до речі.

Агентство агентству ворожнечу, тому від вибору ріелторської компанії залежить, як скоро вирішиться ваш квартирне питання. Найбільш безпечним вважається звертатися в ліцензовані агентства, давно відомі на місцевому ринку нерухомості. Якість же наданих послуг залежить значною мірою від досвіду і професіоналізму конкретного агента - адже і у відомих компаніях працюють недосвідчені новачки-стажисти.

Бажання заощадити, штовхає багатьох продавців і покупців квартир звертатися за допомогою до приватних ріелторам. Природно, послуги таких фахівців коштують дешевше, ніж у агентств нерухомості - адже їм не потрібно утримувати офіс, юристів у штаті, а нерідко і платити податки. Зрозуміло, що і якість роботи таких посередників украй низька.
Просмотров: 1422 | Гостиницы в Ровно не готовы к Евро 2012 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Друзья сайта
Предложения:
Дома, Коттеджи, Дачи [139]
Земельные участки [86]
Коммерческая недвижимость [30]
1-комнатные квартиры [52]
2-комнатные квартиры [42]
3-комнатные квартиры и более [48]
Болгария [51]
Другие объекты [4]
Предложения:
Прожам 3х комнатную!
ЮБК П. ЛАСПИ
г.Балчик - Морской Бриз

Наш опрос
Оцените уровень материального положения Вашей семьи:
Всего ответов: 2
Риэлторские новости
Архив записей
Поиск