Пятница, 24.11.2017, 13:58

АН Лазурный Берег Крыма

Главная » 2012 » Март » 4 » Продаж квартири за дорученням
04:29
Продаж квартири за дорученням

Дуже часто при операціях з нерухомістю використовується такий документ, як доручення. Саме вона може стати виходом із ситуації скрутного становища - брак часу, щоб займатися вирішенням власних справ самостійно. Точно так же довіреність, при купівлі-продажу житла, виписана на довірену особу, може зіграти з нами злий жарт, залишивши без даху над головою.
Довіреність виручає в ситуації, коли відбувається відчуження житлової власності, що належить одночасно декільком господарям.

В цьому випадку всі вони оформляють довіреність на одне, менш зайняте, ніж інші, особа, яка і займається всіма справами по нерухомості. Найголовніше, при оформленні довіреності, не забути "злегка" обмежити довірена особа в його правах, тобто чітко прописати в документі якими саме повноваженнями воно наділяється.
Нерідко довіреність оформляється на одну єдину операцію, що входить в процес підготовки угоди з нерухомості - збір документів. Наприклад, цілком можливо оформити довіреність на ріелтера, що займається підготовкою документів, необхідних для продажу нашої квартири. Це досить витратна за часом процедура, а тому буде краще, якщо нею займеться людина досвідчена і юридично підкований. Подібна довіреність абсолютно безпечна і не несе для нас, як для власника нерухомості, ніякої загрози. Особливі гарантії безпеки дає детальне перерахування повноважень довіреної особи - в якому закладі і які саме папери він повинен отримати.


Зовсім по-іншому слід ставитися до так званої генеральної довіреності. В цьому випадку необхідно проявити особливу пильність. Генеральна довіреність дозволяє довіреній особі повністю розпоряджатися нашим майном і від нашого ж імені здійснювати з ним будь-які угоди. Зрозуміло, що під такий багатогранною формулюванням ховається право довіреної особи продати нашу житлоплощу і отримати за неї гроші. Угоди, здійснені на базі генеральної довіреності, багато нотаріуси завіряють лише після відповідної перевірки справжності документа і перевірки довірителя на предмет того, чи усвідомлює він мета видачі такого важливого документа. У зворотному випадку не уникнути розбірок в суді.
При покупці житла, що відчужується за генеральним дорученням, нам, як покупцям, слід уточнити те, на яких підставах було видано документ. Особливо слід перевірити вік довірителя та його стан на момент вчинення правочину, оскільки у разі смерті довірителя, довіреність стає недійсним документом. При продажу квартири за дорученням, покупець може підстрахуватися наступним чином - внести в договір пункт про обов'язкове підтвердження угоди особою, яка видала генеральну довіреність. Довіритель пише заяву про дійсність угоди і повному схвалення дій довірених осіб, запевняє його в нотаріуса, підтверджуючи тим самим, що живий і нині живе. Тільки після нотаріально завіреного документа угоду можна вважати досконалою і починати відраховувати гроші продавцям.


Як же відбувається посвідчення довіреності нотаріусом? Ми, як довірителі, можемо з'явитися до нотаріальної контори без довіреної особи, маючи на руках лише власний паспорт і паспортні дані на довірену особу. Як вже рекомендувалося вище, в документі слід вказати всі дії, які може здійснювати наше довірена особа, а також термін дії документа (до 3-х років). Довіреність може бути видана від імені декількох довірителів, доручають, наприклад, агенту з нерухомості приватизувати житло на ім'я кожного з поручителів. Точно так же довірених осіб може бути кілька. Довіреність може бути також оформлена на довірену особу з наступним правом передоручення. В цьому випадку повноваження можуть бути покладені на третю особу.


Буває так, що втрачається необхідність у послугах довіреної особи. В цьому випадку довіреність висловлюється ще до терміну закінчення її дії. Відгук довіреності зазвичай фіксується в базі даних Нотаріальної палати.

Если вы приехали на море, стоит обратить внимание на квартиры Одесса почасово. Большой выбор и приемлемые цены.
Просмотров: 6225 | Продаж квартири - складний процес, для якого необх... | Рейтинг: 2.0/1
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Друзья сайта
Предложения:
Дома, Коттеджи, Дачи [139]
Земельные участки [86]
Коммерческая недвижимость [30]
1-комнатные квартиры [52]
2-комнатные квартиры [42]
3-комнатные квартиры и более [48]
Болгария [51]
Другие объекты [4]
Предложения:
Срочно продам 1комн.кв.на Левом берегу(ул.Батумская)
Новый дом г.Ялта с видом на морской порт
Продается помещение г. Севастополь пр. Победы Воронцовский рынок

Наш опрос
На когда Вы, обычно, планируете начинать ремонт?
Всего ответов: 3
Риэлторские новости
Архив записей
Поиск