Пятница, 24.11.2017, 14:00

АН Лазурный Берег Крыма

Главная » 2012 » Январь » 6 » Продаж квартири
16:42
Продаж квартири

Продаж квартири випадок не частий, принаймні для більшості громадян. Найкращий варіант - вдатися до допомоги ріелторів. Але ж тих хлібом не годуй, а дай обібрати як липку нічого не знає продавця нерухомості. Щоб подібного не сталося - кілька рекомендацій.

Не оголошуйте про своє бажання продавати землю в Кимрах всім - цим ви привертаєте увагу злочинців.

Обережно підходьте до привабливим пропозиціям, тверезо оцінюйте вартість квартири і умови угоди. Саме на принадності пропозицій шахраї і «ловлять» своїх клієнтів.

Продавайте нерухомість через фахівців (підприємства з продажу нерухомості - агентства).

Перевірте наявність посвідчення працівника агентства нерухомості.

Переконайтеся в тривалості існування і роботи агентства на ринку нерухомості.

Якщо агентство рекламує тривалу роботу на ринку нерухомості, перевірте наявність ліцензій самого агентства нерухомості. Хоча ліцензування ріелторської діяльності зараз не потрібно, наявність документа у агентства буде плюсом. У разі розбіжності реклами з дійсністю, не вступайте з таким агентством у відносини.

Укладаючи з агентством договір на надання послуг, наполягайте, щоб винагорода за послугу агентство отримувало у вигляді відсотка від суми угоди і розмір цього відсотка або конкретна сума винагороди була вказана в договорі. Не рекомендуємо погоджуватися на фіксовану суму, одержувану вами за квартиру, тому що в цьому випадку ви можете сплатити набагато більше. Відносно всіх платежів договір повинен бути конкретний.

Майте на увазі, що будь-які обмеження вас у праві відмовитися від послуги агентства, в тому числі вимоги в разі відмови, сплатити штраф, незаконні. З агентством, яке включає такі штрафи, договір не укладайте. Допустимі тільки домовленості, у разі відмови, оплатити фактично понесені витрати агентством за наданими агентством документам.

Нікому не давайте свій паспорт, генеральну довіреність, документи, що визначають право власності на житло, - вашу квартиру можуть купити, подарувати або приватизувати на іншу особу, без вашої участі. Свій паспорт, генеральну довіреність та правовстановлюючі документи на квартиру можна передавати тільки агентству, як юридичній особі, відповідно до договору і актом передачі і лише у випадку дійсно необхідності.

При взаємодії з Покупцем (Продавцем) чи з агентством вимагайте підтвердження всіх домовленостей документами. Читайте все, що підписуєте, і нічого не підписуйте, не читаючи. Вимагайте, щоб прийом-передача завдатку або авансу здійснювався тільки у вашій присутності. Складання договорів і письмове оформлення домовленостей доручайте тільки фахівцеві агентства, що має спеціальний сертифікат навчання.

Спосіб розрахунків і передачі грошей погоджуйте з керівництвом агентства.

Завдаток і оплату послуг агентству оформите тільки в офісі агентства. Майте на увазі, що рядові співробітники агентств (агенти, експерти тощо) не мають права прийому грошових коштів від клієнтів. Сподіваємося, що наші поради допоможуть вам вигідно і безпечно продати квартиру.
Просмотров: 1434 | Гостиницы в Ровно не готовы к Евро 2012 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Друзья сайта
Предложения:
Дома, Коттеджи, Дачи [139]
Земельные участки [86]
Коммерческая недвижимость [30]
1-комнатные квартиры [52]
2-комнатные квартиры [42]
3-комнатные квартиры и более [48]
Болгария [51]
Другие объекты [4]
Предложения:
г.Балчик - Морской Бриз
ОСОБНЯК в г. СЕВАСТОПОЛЬ
Продам дом (можно под бизнес) Севастополь

Наш опрос
Ваш пол:
Всего ответов: 2
Риэлторские новости
Архив записей
Поиск