Вторник, 21.11.2017, 05:38

АН Лазурный Берег Крыма

Главная » 2011 » Декабрь » 30 » Покупка житлової нерухомості
16:51
Покупка житлової нерухомості

Покупку житлової нерухомості на власні накопичення можуть дозволити собі лише небагато громадяни. Решта змушені брати іпотечні кредити, а потім значну частину життя повертати їх. За цей час трапитися може всяке: позичальник може важко захворіти і втратити здатність платити по кредиту, або в закладеній банку квартирі може статися пожежа або ще щось. Як же в подібних ситуаціях повертати кредит? Саме тому, якщо ви вирішили скористатися іпотекою для придбання житла, у банку у вас обов'язково зажадають страховку.

Позичальникові доведеться застрахувати не тільки своє життя і здоров'я, а й предмет застави - квартиру від пошкоджень і руйнувань, а також застрахувати титул - право власності на квартиру. Вартість страховки може стати істотною статтею витрат при купівлі квартири, особливо якщо робота пов'язана позичальника з ризиком для життя або якщо позичальник - людина похилого віку, що має проблеми зі здоров'ям. Платити страхової компанії потрібно буде до тих пір, поки не буде погашений іпотечний кредит.

Хоча віднедавна банки не в праві вимагати обов'язкового страхування життя і працездатності позичальника, без укладання такого договору зі страховою компанією видати кредит погодяться навряд чи. Звичайно, можна судитися з ними, але є одне «але» - банки можуть, не пояснюючи причин, відмовити будь-якій особі у видачі іпотечного кредиту. Тому, варто потенційному позичальникові заявити про небажання страхувати своє життя і працездатність, йому, ймовірно, відмовлять в іпотеці.
Просмотров: 1236 | Деякі покупці житла вирішили використати іпотеку | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Друзья сайта
Предложения:
Дома, Коттеджи, Дачи [139]
Земельные участки [86]
Коммерческая недвижимость [30]
1-комнатные квартиры [52]
2-комнатные квартиры [42]
3-комнатные квартиры и более [48]
Болгария [51]
Другие объекты [4]
Предложения:
2-комнатная, с.Табачное.
ДЕЙСТВУЮЩИЙ ЗАВОД ПО РАЗЛИВУ МИНЕРАЛЬНОЙ ВОДЫ
Аренда квартиры без посредников.Черновцы

Наш опрос
Как Вы попали к нам на сайт?
Всего ответов: 3
Риэлторские новости
Архив записей
Поиск