Четверг, 23.11.2017, 04:36

АН Лазурный Берег Крыма

Главная » 2012 » Январь » 12 » Покупка нерухомості в кредит
01:57
Покупка нерухомості в кредит

Досить часто, клієнт, оглядаючи приміщення, житло або квартиру вирішує відразу її придбати, але потім виявляється, що сподобалася йому приміщення знаходиться в заставі у банку, так як, було оформлено в кредит. Що ж у цій обставині робити? Не обов'язково через розорення позичальника може бути закладеним квартира, приміщення або житло. Досить часто це бувають, скуплені з інвестиційними цілями, квартири. житло або Квартира може постати на ринку заставного житла і в момент, коли велика кількість іпотечних позичальників лякається дефолту. Непередбачені труднощі, які можуть бути різними, є однією з поширених причин, коли позичальник бажає збути нерухомість, яка є в закладі у банку.

Власник житла має взяти дозвіл на укладення договору у банку - кредитора, прийнявши рішення про продаж. Треба подати заяву в письмовій формі для того, щоб отримати цей дозвіл. Банк, звичайно, такого типу заяви розглядає позитивно. Так як банку потрібні оплачені вчасно кредитні погашення, то в цьому випадку, йому практичніше, коли позичальник сам збуває квартиру, яка закладена, ніж продавати її в примусовому порядку. Процедура отримання дозволу, ймовірно, буде платною. Так як в цьому випадку намічається передчасне погашення позики, то в багатьох банках внесений в угоді пункт про штрафи. Ці вирахування банк має право провести.

Якщо набувача, якому буде цікаво переоформити на себе даний кредит, власник відшукає, то цього можна уникнути, але в такому разі, покупець повинен мати довільну суму для першого внеску. Того ж типу послання, але в ньому важливо відзначити, що квартиру набуває ймовірний позичальник, адресується до банку в цьому випадку.

Кредитна організація, як правило, оповіщає протягом трьох днів власника житла або квартири про свою згоду на реалізацію.

Для набувача нерухомості, в придбанні закладеної присутня деяка ймовірність ризику. З причини того, що він зобов'язаний погасити кредит позичальника, то задовго до оформлення паперів угоди купівлі-продажу він оплачує гроші за приміщення або квартиру. У даній ситуації цілком реальний момент, коли покупець вже зовсім сплатив борг позичальника в банку, а житло йому до цих пір не належить.
Просмотров: 1394 | Ожидаем инвестиции в недвижимость | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Друзья сайта
Предложения:
Дома, Коттеджи, Дачи [139]
Земельные участки [86]
Коммерческая недвижимость [30]
1-комнатные квартиры [52]
2-комнатные квартиры [42]
3-комнатные квартиры и более [48]
Болгария [51]
Другие объекты [4]
Предложения:
Срочно продам дом с участком
Аренда дома в Симферополе
Квартира в г. Киев или обмен на дом в Крыму

Наш опрос
Как изменятся цены на жилье в связи с кризисом?
Всего ответов: 1
Риэлторские новости
Архив записей
Поиск