Пятница, 24.11.2017, 13:54

АН Лазурный Берег Крыма

Главная » 2012 » Март » 29 » Переїзд в нову квартиру або будинок - дуже важлива подія в житті кожної людини
12:00
Переїзд в нову квартиру або будинок - дуже важлива подія в житті кожної людини

Переїзд в нову квартиру або будинок - дуже важлива подія в житті кожної людини. До нього потрібно поставитися серйозно і ретельно підготуватися. Краще всього здійснити переїзд між 9 і 11 годинами ранку того дня, який ви намітили для цього. При цьому неважливо, переносьте ви всі свої речі або тільки їх малу частину. Для цього вам знадобиться послуга автоперевозки.

Коли зайдете в квартиру, насамперед широко відкрийте вікно або балконні двері, щоб впустити могутній струмінь свіжого повітря. Потім пройдіть на кухню і в ванну кімнату і на кілька хвилин відкрийте крани з водою. Це дуже ефективний очищаючу дію, що допомагає прогнати застійні і негативні енергії, що залишилися від попередніх мешканців. Увімкніть скрізь світло, тим самим продовжуючи розпочату очищення. Увімкніть радіо або магнітофон з хорошою мелодією або піснею, яка подобається саме вам, тим самим запрошуючи ваші нові енергії в квартиру. Закип'ятіть чайник, заваріть чай і випийте першу чашку гарячого чаю у вашому новому будинку.

Фен-шуй рекомендує переночувати в квартирі, навіть якщо ви не повністю перевезли свої речі. Якщо з якоїсь причини у вас немає такої можливості, наприклад, ви здійснюєте переїзд по частинах, то залиште в новій квартирі вашу нічну сорочку або піжаму.

Чудово, якщо перед переїздом ви зробили ремонт, хоча б косметичний, адже це допоможе вам практично миттєво відтворити ваш дух і вашу власну атмосферу в квартирі. Але буває так, що такої можливості просто не існує, тому що у вас альтернативна операція і терміни, прописані в договорі. Вони не дозволяють вам спокійно і розслаблено зайнятися ремонтом. Не турбуйтеся! Просто вимийте квартиру як слід, а ремонт зробите пізніше.

При цьому будь-яку прибирання квартири, щоденну або генеральну, можна перетворити в чарівну дію. Підмітаючи підлогу, візуалізують (уявляйте), що з кожним помахом щітки, все погане залишає ваше житло, а пилосос втягує не тільки пил і дрібне сміття, а й роздратування, злість, заздрість, неспокій, тривогу і інші негативні емоції, що залишилися від колишніх мешканців ; проблеми, втома і стреси, нещастя і неприємності. Вода ж чудово розчиняє образи і змиває сварки. А посилює її дію проста кухонна сіль, додана в воду, приблизно 100 грамів на відро води.

Єдине, що необхідно зробити відразу ж після заселення, так це ліквідувати всілякі поломки, якщо вони, звичайно, залишилися від попередніх мешканців. Все, що зламано або не працює, - це поганий фен-шуй.

Зустрічаючи різних людей, господарів квартир, я спостерігала, як по-різному вони ставляться до свого житла. Одні до останнього моменту операції, аж до підписання акту передачі квартири, пестять і плекаючи своє житло, залишаючи при цьому новим господарям ідеальний порядок і чистоту. Деякі, залишаючи назавжди своє старе житло, навіть цілують і гладять стіни, в яких провели якийсь період свого життя.

Інші ж не квапляться навести порядок, міркуючи приблизно так: «Квартира практично не моя, не хочу більше вкладати в неї гроші і мої зусилля. Мене чекає нова приємна життя в іншій квартирі, ось там я і буду старатися. А ця ... Та ну її, набридла, хай все роблять інші господарі. Мене тут все дратує. »

Нагадаю: подібне притягує подібне. Все, що ви залишили на старій квартирі (наприклад, поточні крани, зламані замки, розбите скло або інші поломки), неодмінно через якийсь час матеріалізується у квартирі нової.

Буде значно краще, якщо ви зробите зусилля і усуньте дрібні поломки, а разом з цим приведете свої негативні думки по відношенню до квартири в позитивний стан. Коли ж ви, нарешті, збираєте речі в коробки та мішки, одним словом, ретельно готуєтеся до переїзду, постарайтеся згадувати тільки про позитивні і приємних періодах та моментах вашого життя в старій квартирі. Виконуючи подібне вправу, ви робите дві добрі справи одночасно: формуєте свою майбутню гармонійне життя і залишаєте позитивний настрій тим людям, які придбали вашу квартиру.

Упевнена, що в будь-якій квартирі можна знайти позитивні моменти: просто згадайте ті періоди вашого життя, коли ви були радісні або просто від душі дякували ваше житло за те, що дарувало вам тепло і рятувало від негоди.

Коли ви остаточно переїдете в нову квартиру, незважаючи на зайнятість, поверніться в стару, приберіть дрібне сміття, що залишився після переїзду, протріть пил, ще раз пригадайте роки, проведені тут, в позитивному ключі і, нарешті, виконайте наступне, дивовижне за силою вправа: на листочку паперу запишіть, що ви берете в нову квартиру.

Наприклад, одна з моїх приятельок записала такі слова, значущі для неї: «Я беру з собою здоров'я, достаток, любов, добро, благополуччя, гармонію». На прощання залиште на видному місці трохи металевих грошей, які принесуть матеріальну удачу вам на новому місці, а покупцям - у вашій колишній квартирі. Все. Переїзд завершено. Бажаю вам благополучного життя в новому помешканні і виконання всіх заповітних бажань.
Просмотров: 2797 | В Крыму не знают, сколько может стоить земля в чер... | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Друзья сайта
Предложения:
Дома, Коттеджи, Дачи [139]
Земельные участки [86]
Коммерческая недвижимость [30]
1-комнатные квартиры [52]
2-комнатные квартиры [42]
3-комнатные квартиры и более [48]
Болгария [51]
Другие объекты [4]
Предложения:
УЧАСТОК г. СЕВАСТОПОЛЬ
Новый дом г.Ялта с видом на морской порт
Продам дом в горном Крыму. Бахчисарайский район.

Наш опрос
Сколько Вам исполнилось полных лет?
Всего ответов: 1
Риэлторские новости
Архив записей
Поиск