Пятница, 24.11.2017, 13:54

АН Лазурный Берег Крыма

Главная » 2012 » Январь » 2 » Оренда або іпотека?
16:07
Оренда або іпотека?

Хоча іпотека розвивається повільно, все більше наших громадян воліють купувати житло в кредит. Однак зростання цін на нерухомість робить покупку для багатьох неможливою навіть на позикові кошти. Тому покупку часто відкладають і знімають житло. Перш за все, звичайно, це стосується молодих сімей, чиї доходи звичайно не занадто високі для покупки нерухомості, і невідповідних в силу тих чи інших причин вимогам програми «Доступне житло молодим сім'ям». Знімати квартиру для них - єдиний можливий вихід.

Зрозуміло, що жити в знімній квартирі і мати власну - дві великі різниці. Знімаючи квартиру або кімнату, доведеться миритися з умовами, поставленими власником житла. Власник може в один прекрасний момент несподівано підвищити плату або зовсім відмовити вам у подальшому наданні житлоплощі. В останньому випадку доведеться шукати нову квартиру, переїжджати і т. п. - ці митарства знайомі багатьом. З цього боку наймана квартира у всьому поступається власною оселею, нехай навіть знаходиться ще в заставі у банку. А що вигідніше у фінансовому плані - оренда або іпотека?

Вирішити дане питання не так складно. Якщо, скажімо, ви взяли іпотечний кредит на 10 років для покупки однокімнатної квартири в Москві за $ 150 тис., то щомісячний платіж складе близько $ 1700, оренда ж такої квартири буде коштувати менше $ 1000/мес. Припустимо, що ми вирішили знімати квартиру за вказаною ціною, а $ 700 щомісяця відкладати на покупку квартири. З урахуванням банківських відсотків, за 10 років вийде накопичити такими темпами близько $ 100 тис., що явно недостатньо для покупки зазначеного житла. Якщо підсумувати всі платежі по іпотеці за цей період, вийде приблизно $ 200 тис. Якщо ж скласти щомісячні орендні платежі та накопичення, вийде близько $ 200 тис., проте з урахуванням того, що необхідну для покупки суму накопичити за 10 років не вийде, можна зробити висновок , що іпотека в даній ситуації була б вигідніше. Природно, це дуже умовний розрахунок. Адже невідомо, як за позначений період зміняться орендні ставки, як зміниться ціна на цю квартиру, відсотки за банківськими вкладами і т. п. Але на стороні іпотеки і ще один вагомий аргумент: якщо вартість житла зростає, як це відбувається на ринку в останні роки , то платежі по кредиту можуть бути повністю компенсовані за рахунок зростання цін, і іпотека може виявитися навіть вигідною.
Просмотров: 1590 | На ринку вторинної нерухомості США можливе відновл... | Рейтинг: 4.0/1
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Друзья сайта
Предложения:
Дома, Коттеджи, Дачи [139]
Земельные участки [86]
Коммерческая недвижимость [30]
1-комнатные квартиры [52]
2-комнатные квартиры [42]
3-комнатные квартиры и более [48]
Болгария [51]
Другие объекты [4]
Предложения:
2-х комнатная квартира г. Севастополь с.АНДРЕЕВКА
СРОЧНО!!! ПРОДАЕТСЯ!!
Продам квартиру

Наш опрос
Что есть для Вас рынок недвижимости?
Всего ответов: 3
Риэлторские новости
Архив записей
Поиск