Четверг, 23.11.2017, 06:21

АН Лазурный Берег Крыма

Главная » 2012 » Январь » 7 » Обережно: шахраї!
01:10
Обережно: шахраї!

Ясна річ, що шахрай, умовляючи вас здійснити операцію і купити квартиру, не стане присвячувати вас в свої плани. Він розповість вам тільки ту їх частину, яка вигідна вам, а решта придумає і домислів таким чином, щоб ви і думки не допустили про те, що вам намагаються обдурити. Особливо коли мова йде про великі гроші, люди зазвичай намагаються не думати про те, що їх намагаються обвести навколо пальця, і самі вселяють собі, що все добре - це істотно полегшує завдання. Запам'ятайте: краще бути надто підозрілим, ніж "влетіти" на велику суму, нехай навіть це не купівля, а всього лише оренда нерухомості.
Альтернативні способи стимуляції.

Досить часто для того, щоб клієнт не "зірвався з гачка", шахраї, особливо ті, які промишляють у сфері купівлі або оренди нерухомості, вдаються навіть до погроз. На вас можуть спробувати прямо натиснути, наприклад, кажучи, що якщо ви будете наполягати на термінах і "набридати", у вас не вийде купити квартиру, яку ви бажаєте. Або, що ще більш поширене, після виплати яких або внесків або гонорарів, шахрай може навіть прямо шантажувати вас, погрожуючи, що ви назавжди втратите свої гроші, якщо не будете виконувати його умов. Але таке трапляється нечасто. Зазвичай вони діють набагато більш тонко і м'яко, граючи на тому, що в країні криза і з цим можуть бути пов'язані деякі "тимчасові незручності". Іноді клієнтів спеціально штовхаю на якісь сумнівні, з точки зору закону, дії і шантажують проблемами юридичного характеру.
Час - гроші.

В даному випадку ця приказка як не можна краще підходить до ситуації. Природно, вам хочеться якомога швидше зняти квартиру або купити нерухомість, але якщо ваш агент виявляє надто велику квапливість, це привід задуматися. Шахраї, як правило, не залишають занадто багато часу на те, щоб їхній клієнт прийшов у себе і міг змінити рішення, і час - це те, на чому вони грають не рідше, ніж на жадібності. У питаннях, що стосуються грошей, потрібно триматися золотої середини: ніколи не поспішайте приймати рішення і ретельно зважуйте всі "за" і "проти", але, в той же час, стежте за тим, щоб ваш партнер не затягував з термінами і виконував всі позначені умови.
Просмотров: 1414 | Отель за полгода | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Друзья сайта
Предложения:
Дома, Коттеджи, Дачи [139]
Земельные участки [86]
Коммерческая недвижимость [30]
1-комнатные квартиры [52]
2-комнатные квартиры [42]
3-комнатные квартиры и более [48]
Болгария [51]
Другие объекты [4]
Предложения:
Участок, пгт.Семидворье, Микрорайон Дельфин №5.
ДЕЙСТВУЮЩИЙ ХЛЕБОЗАВОД г. Ямпиль Виницкая обл.
дом в Симферополе

Наш опрос
Имеет ли смысл пользоваться услугами страховых компаний?
Всего ответов: 2
Риэлторские новости
Архив записей
Поиск