Пятница, 24.11.2017, 14:01

АН Лазурный Берег Крыма

Главная » 2011 » Декабрь » 22 » Нерухомість в Болгарії
16:56
Нерухомість в Болгарії

Прибуткові інвестиції можливі й на вітчизняному ринку нерухомості, однак для більшості росіян, як і раніше, більш привабливим залишається зарубіжний ринок.

Взяти хоча б Болгарію, де ціни на житло не так високі як у нас. Хоча і боязно вкладати свої кревні за тридев'ять земель, наші інвестори все ж ризикують, і поки не програють на цьому. Певний ризик, безсумнівно, присутній, але, по-перше, деяка частка ризику є і при інвестиціях на вітчизняному ринку, а, по-друге, в Болгарії відносно стабільна економіка і невисокі податки роблять покупку нерухомості в Болгарії досить привабливим вкладенням грошей.

Болгарія вже рік як вступила в Євросоюз, і зараз все більше європейців починають цікавитися нерухомістю в цій країні, що, природно, не може не позначатися на цінах. Тому, якщо говорити про найбільш сприятливому моменті для здійснення вкладення грошей у нерухомість Болгарії, можна з упевненістю сказати, що він настав.

Болгарське законодавство дозволяє нерезидентам, які здійснили інвестиції на суму понад півмільйона доларів США, постійно перебувати в країні, а потім і отримувати болгарське громадянство. Об'єкти нерухомості, що знаходяться в курортній зоні, можуть здаватися власниками в оренду без будь-яких обмежень. Чим не вигідне підприємство - купити будинок на березі Чорного моря, і здавати його в оренду відпочиваючим, а коли ціни зростуть - продати.

Діапазон цін на нерухомість в Болгарії - від 20-30 тисяч доларів, до 260-270 тисяч. Цінник, звичайно ж, залежить насамперед від місця розташування об'єкта (в основному, грає роль відстань від узбережжя), і від його стану. Але, погодьтеся, навіщо платити такі гроші за квартиру в московській хрущовці, розташованої в неекологічно районі галасливого мегаполісу з його вічними пробками на дорогах, коли можна купити будиночок за кордоном, в країні з більш високим рівнем життя населення (більшість якого, до речі, без праці розуміє по-російськи), на березі Чорного моря, та ще й з перспективою отримання громадянства.

Не менш цікавою країною для покупки нерухомості є Тайланд, який теж дуже привабливий для інвесторів.
Просмотров: 1291 | Продажа коммерческой недвижимости в мире выросла в... | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Друзья сайта
Предложения:
Дома, Коттеджи, Дачи [139]
Земельные участки [86]
Коммерческая недвижимость [30]
1-комнатные квартиры [52]
2-комнатные квартиры [42]
3-комнатные квартиры и более [48]
Болгария [51]
Другие объекты [4]
Предложения:
Дом, с.Табачное, ул. Молодежная.
Продается дом с участком в Орловке
ДОМ с.УГЛОВОЕ Бахчисарайский район

Наш опрос
Из каких СМИ вы предпочитаете получать информацию?
Всего ответов: 1
Риэлторские новости
Архив записей
Поиск