Пятница, 24.11.2017, 13:56

АН Лазурный Берег Крыма

Главная » 2012 » Апрель » 7 » Квартири подобово у Львові
22:11
Квартири подобово у Львові

Здача в оренду квартир перетворюється із засобу додатково заробити гроші в сімейний бізнес. Здаючи квартиру на добу, кілька членів сім'ї забезпечують самозанятность, знімаючи питання пошуку роботи. При правильній організації оренди, здати квартиру на тривалий термін для господарів менш вигідно, ніж оренда на добу або навіть погодинна здача. Практика показує, що часта здача житла не тягне за собою швидкий знос меблів і устаткування, і взагалі, таким чином квартира швидше втрачає товарний вигляд.

Постійний контроль з боку господарів, часті збирання та інший догляд дозволяють зберегти здаються квартири на добу в кращому стані, ніж квартиру в оренду на тривалий термін. До того ж, подобова і погодинна здача квартири приносить дещо більше грошей, і дохід істотно перевищує витрати на утримання житла. Навіть при низькій заповнюваності, квартири подобово Львів більш прибутковий варіант, ніж здати квартиру на тривалий термін.

Міні-готелі більш мобільні в частині виходу на ринок, надають порівнянний з готелями набір послуг. Оренда квартири подобово поруч з вокзалом - сучасна прикмета будь-якого міста. Квартири подобово в центрі - затребувана послуга як у туристів, так і бізнес-гостей будь-якого міста.
Просмотров: 2092 | Як же підготувати квартиру до продажу? | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Друзья сайта
Предложения:
Дома, Коттеджи, Дачи [139]
Земельные участки [86]
Коммерческая недвижимость [30]
1-комнатные квартиры [52]
2-комнатные квартиры [42]
3-комнатные квартиры и более [48]
Болгария [51]
Другие объекты [4]
Предложения:
Под офис, магазин и др.
Комплекс - СОЗОПОЛЬ
УЧАСТОК г. СЕВАСТОПОЛЬ

Наш опрос
Какую квартиру Вы собираетесь приобретать?
Всего ответов: 5
Риэлторские новости
Архив записей
Поиск