Вторник, 21.11.2017, 05:35

АН Лазурный Берег Крыма

Главная » 2011 » Декабрь » 6 » Купівля нерухомості за кордоном
17:01
Купівля нерухомості за кордоном

Купівля нерухомості за кордоном багатьом здається дуже складним процесом з величезним числом всіляких підводних каменів. Все залежить від країни, в якій ви зібралися купувати нерухомість. Візьмемо, приміром, Чехію. Тут придбати квартиру або будинок досить просто.

Найскладнішими виправдано вважаються проблеми, що виникають через незнання чеського законодавства та мови. Процес купівлі нерухомості за кордоном у різних країнах часом кардинально відрізняється. І в Чехії є свої особливості, про яких і піде мова нижче.

Ось вже з чим проблем зазвичай не виникає, так це з пошуком пропозицій з продажу нерухомості в Чехії. Будь-який сайт з дошкою оголошень рясніє повідомленнями про продаж квартир, будинків або земельних ділянок за кордоном, і в т. ч. в Чехії.

Чеське законодавство забороняє нерезидентам купувати нерухомість у власність. Однак є ряд винятків: отримання нерухомості в спадщину і якщо нерухомість - неподільна власність подружжя. Інакше придбати в Чехії нерухомість іноземець, який не має права на постійне місце проживання, може тільки через юридичну особу. До речі, право не ПМЖ в Чехії отримують особи, які прожили на території країни не менше 5 років.

Отже, для покупки доведеться заснувати чеську компанію, і купити нерухомість вже через неї. Зазвичай з цією метою організовується товариство з обмеженою відповідальністю (ТОВ або SRO - по-чеськи). Після реєстрації ТОВ, ви отримаєте довгострокову візу до Чехії, а через десять років - вид на проживання. Організована з метою покупки нерухомості компанія може не здійснювати економічну діяльність протягом перших років, і, отже, не платити податки.

Заснована компанія може взяти іпотеку, проте відсотки по кредиту будуть істотно вище, ніж у фізосіб.

Іноземець може також придбати нерухомість, що знаходиться в кооперативної власності, і така нерухомість навіть дешевше, але є й очевидні недоліки, відразливі багатьох від подібних витівок.
Просмотров: 1876 | Агентства нерухомості | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Друзья сайта
Предложения:
Дома, Коттеджи, Дачи [139]
Земельные участки [86]
Коммерческая недвижимость [30]
1-комнатные квартиры [52]
2-комнатные квартиры [42]
3-комнатные квартиры и более [48]
Болгария [51]
Другие объекты [4]
Предложения:
г.София - Бизнес центр Bulgaria Tower
2-х этажный ДОМ г. Севастополь район 5КМ
Комплекс - СОЗОПОЛЬ

Наш опрос
Нуждаетесь ли вы в улучшении жилищных условий?
Всего ответов: 2
Риэлторские новости
Архив записей
Поиск