Пятница, 24.11.2017, 13:49

АН Лазурный Берег Крыма

Главная » 2012 » Январь » 4 » Купити сьогодні квартиру - питання не з легких!
16:30
Купити сьогодні квартиру - питання не з легких!

Купити сьогодні квартиру - питання не з легких! Розглянемо технологію купівлі-продажу житла на сучасному ринку нерухомості.

Спочатку необхідно розібратися зі складом документів, необхідних для угоди, і замовити або отримати бракуючі у відповідних органах. Потім необхідно визначитися з ціною квартири для чого уважно вивчіть видання з нерухомості, аналітичні матеріали, що публікуються на сайтах з нерухомості. Враховуйте, що реальні ціни продажів завжди відрізняються від цін пропозицій, які друкуються в газетах, зазвичай ціни продажів нижче.

Додайте рекламні оголошення про продаж квартири в найбільш популярних виданнях з нерухомості, на дошках оголошень в Інтернет.

Якщо вже ви вирішили продавати квартиру самостійно, то відкидайте допомогу приватних посередників, як би вони вас не вмовляли і які б золоті гори не обіцяли. Пам'ятайте, що найбільш привабливі пропозиції виходять саме від шахраїв. Якщо відчуєте небезпеку, то краще зверніться в агентство нерухомості.

З потенційними покупцями, які будуть до вас звертатися, ведіть переговори з урахуванням його інтересів, домовляйтеся про наступний: ціною квартири; порядку безпечною для вас передачі грошей; оплаті витрат по здійсненню угоди; терміни виписки; терміни звільнення квартири від майна; комплектності переданої квартири.

Якщо угода купівлі-продажу планується у віддаленому часі, тобто через кілька днів або навіть тижнів, то вимагайте внесення завдатку. Угода про внесення завдатку має бути оформлено тільки в письмовому вигляді. Для правильного оформлення завдатку ви можете звернутися в агентство нерухомості або до нотаріуса.

Коли всі домовленості зрозумілі і оформлені, то вам необхідно спланувати здійснення угоди в Установі юстиції та перед угодою сплатити в через Ощадбанк державне мито, зняти з неї копію, написати заяви на державну реєстрацію, а також звернутися в агентство нерухомості (юридичну фірму або до нотаріуса) , щоб вам виготовили і розмножили договір купівлі-продажу (міни, дарування тощо) а також акт прийому-передачі квартири.

Як бачите, на перший погляд, подати оголошення в газету і сходити проконсультуватися за документами до Установи юстиції просто. А потім по оголошенню звернуться охочі купити квартиру, поторгуються, продавець з ними про все домовиться і вперед - в будь-яке агентство надрукувати договір і до Установи юстиції реєструвати угоду.

На практиці все не так просто. В даний час кількість шахраїв, що діють на ниві обману при здійсненні операцій з нерухомістю настільки велике, що зважитися на самостійні дії, що покупець, що продавець, можуть тільки через необгрунтованої самовпевненості. Шахраї адже відрізняються саме тим, що легко входять у довіру до людей.
Просмотров: 1364 | Киевским хрущевкам дают второй шанс. | Рейтинг: 4.0/1
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Друзья сайта
Предложения:
Дома, Коттеджи, Дачи [139]
Земельные участки [86]
Коммерческая недвижимость [30]
1-комнатные квартиры [52]
2-комнатные квартиры [42]
3-комнатные квартиры и более [48]
Болгария [51]
Другие объекты [4]
Предложения:
ПРОДАМ участок Угловое 8 сот
Продам участок в пос. Оленевка, Черноморский район
г.Варна - Варна Сауф Бэй Бийч Резидэнс

Наш опрос
Какой стоимостью вы сможете купить недвижимость без кредита?
Всего ответов: 4
Риэлторские новости
Архив записей
Поиск