Четверг, 23.11.2017, 04:37

АН Лазурный Берег Крыма

Главная » 2012 » Январь » 11 » Криза: Іпотека або Лізинг?
01:54
Криза: Іпотека або Лізинг?

Багато обивателів припускають, що в обстановці економічної кризи попит на будь-яке комерційне майно зобов'язаний знизитися, але на комерційному ринку ця тенденція не має місця. Користуються незмінним попитом абсолютно всі області комерційного ринку нерухомості - торговельні комплекси та готелі та інші види нерухомості. Пропозиція на нерухоме майно не встигає за попитом, ось тому багато клієнтів укладають угоди попередньої оренди.

Все ж все частіше і частіше виникає завдання - купівля або оренда нерухомого майна. У сьогоднішній економічній ситуації на придбання нерухомості витрачається набагато менше коштів, ніж на оренду цих же приміщень. Оренда складських, торгових, офісних і інших площ безперервно піднімається в ціні, тому їй складає конкуренцію лізинг.

Всім відомо, що у нас покупка певного виду нерухомого майна в кредит є досить важким заходом. Тільки через особливості російського законодавства в сфері економіки та фінансів люди дуже рідко користуються іпотечними кредитами.

На жаль, ні в одному пункті закону "Про іпотеку" не затверджено положення, за яким банк кредитор отримує куплену по кредиту нерухомість як застава. Якщо бізнесмен наважиться на оформлення іпотеки, то він зобов'язаний буде закрити його в досить короткі терміни, заплативши при цьому дуже багато грошей за відсотки.

Однак методом краще іпотеки на нерухомість стає лізинг. Якщо громадянин взяв кредит лізинговий і не зміг покрити його вчасно, лізингова фірма має повне право отримати куплену нерухомість в рахунок виплати кредиту.

Спочатку здається, що для оформлення лізингового кредиту треба виплатити великі грошові кошти, однак при лізингу позичальник отримує послаблення в податках. Оскільки нерухоме майно перебуває на балансі лізингового агентства, то клієнт звільнений від виплати податків на це майно. Схема оформлення лізингу ретельно описується в російських законах. На відміну від комерційної іпотеки термін оформлення лізингу набагато коротша.

Під час вибору лізингової фірми, варто брати до уваги такий факт, що чим солідніше Агентства недвижимости Одессы, тим нижче буде ставка. За допомогою дії всіляких інструментів в умовах кризи лізингові організації можуть собі дозволити не збільшувати відсотки. Сумно, але отримати лізинг можуть зовсім не багато. Цим правом володіють лише часті підприємці та юридичні особи. А комерційну нерухомість зможе отримати і фізична особа.

За кожною людиною, навіть не є індивідуальним підприємцем, закріплено право отримувати будь-який вид нерухомого майна для майбутнього отримання доходів від здачі цього приміщення в оренду.
Просмотров: 1251 | Кадастровий паспорт для чого використовується і як... | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Друзья сайта
Предложения:
Дома, Коттеджи, Дачи [139]
Земельные участки [86]
Коммерческая недвижимость [30]
1-комнатные квартиры [52]
2-комнатные квартиры [42]
3-комнатные квартиры и более [48]
Болгария [51]
Другие объекты [4]
Предложения:
Балчик - Сироко Палас
Дом, с.Вилино, ул.Ленина.
Сниму дом в Одессе долгосрочно

Наш опрос
На предприятии какого типа Вы работаете?
Всего ответов: 1
Риэлторские новости
Архив записей
Поиск