Вторник, 21.11.2017, 05:45

АН Лазурный Берег Крыма

Главная » 2012 » Март » 1 » Кадастровий паспорт для чого використовується і який термін його дії?
04:22
Кадастровий паспорт для чого використовується і який термін його дії?

Коли Право власності на об'єкт нерухомості, виникло до введення в дію Закону про реєстрацію (раніше виникло право), то потрібен кадастровий паспорт відповідного об'єкта нерухомості, виданий після 01.03.2008, засвідчені відповідною організацією (органом) з обліку об'єктів нерухомого майна (виготовляється від декількох годин до тижня). Інвентаризація об'єкта нерухомості раз на 5 років.


Кадастровий паспорт - виписка з державного кадастру нерухомості, що містить необхідні для державної реєстрації прав на нерухоме майно та угод з ним відомості про об'єкт нерухомості. http://gsnrf.ru/services/advert Необхідність отримання власниками приміщень кадастрового паспорта при реєстраційні дії визначена Законом про державний кадастр нерухомості. Кадастровий паспорт - один з елементів формується сучасної системи обліку об'єктів нерухомості в РФ, на сьогоднішній день потребується для реєстрації прав.
Державний кадастр нерухомості - систематизований звід відомостей про врахованих у відповідності з Федеральним законом «Про державний кадастр нерухомості» нерухоме майно, а також відомостей про проходження Державного кордону Російської Федерації, про межі між суб'єктами Російської Федерації, межі муніципальних утворень, межі населених пунктів, про територіальні зонах і зонах з особливими умовами використання територій, інших передбачених цим Законом відомостей. Державний кадастр нерухомості є федеральним державним інформаційним ресурсом.

Державний кадастр нерухомості є систематизованим зведенням відомостей про врахованих відповідно до цього Закону нерухоме майно, а також відомостей про проходження Державного кордону Російської Федерації, про межі між суб'єктами Російської Федерації, межі муніципальних утворень, межі населених пунктів, про територіальні зонах і зонах з особливими умовами використання територій, інших передбачених цим Законом відомостей.

Кадастрової діяльністю є виконання уповноваженою особою (кадастровий інженер) щодо нерухомого майна відповідно до вимог, встановлених Федеральним законом від 24.07.2007 р. № 221-ФЗ, робіт, в результаті яких забезпечується підготовка документів, що містять необхідні для здійснення кадастрового обліку відомості про такий нерухоме майно (кадастрові роботи).

Правову основу регулювання кадастрових відносин становлять Конституція Російської Федерації, Цивільний кодекс Російської Федерації, Земельний кодекс Російської Федерації, Лісовий кодекс Російської Федерації, Водний кодекс Російської Федерації, Містобудівний кодекс Російської Федерації, Житловий кодекс Російської Федерації, Федеральний закон від 24.07.2007 р. № 221-ФЗ «Про державний кадастр нерухомості», інші федеральні закони та видаються відповідно до них інші нормативні правові акти Російської Федерації.
Кадастровий облік і ведення державного кадастру нерухомості здійснюються Федеральною службою державної реєстрації, кадастру і картографії.
Ведення державного кадастру нерухомості здійснюється на основі принципів єдності технології його ведення на всій території Російської Федерації, забезпечення загальнодоступності і безперервності актуалізації містяться в ньому відомостей, порівнянності кадастрових відомостей з відомостями, що містяться в інших державних інформаційних ресурсах.
Вміщені в державному кадастрі нерухомості документи підлягають постійному зберіганню, їх знищення і вилучення з них будь-яких частин не допускаються.

Дії уповноваженого органу щодо внесення до державного кадастр нерухомості відомостей про нерухоме майно, які підтверджують існування такого нерухомого майна з характеристиками, що дозволяють визначити таке нерухоме майно як індивідуально-визначеної речі (далі - унікальні характеристики об'єкта нерухомості), або підтверджують припинення існування такого нерухомого майна , а також інших передбачених Федеральним законом від 24.07.2007 р. № 221-ФЗ відомостей про нерухоме майно, називаються кадастровим обліком.

Кадастровий облік здійснюється щодо земельних ділянок, будівель, споруд, приміщень, об'єктів незавершеного будівництва.
Органи, що відповідають за державний кадастр нерухомості Федеральна служба державної реєстрації, кадастру і картографії - діє на підставі Указу Президента РФ від 25.12.2008 N 1847 "Про Федеральній службі державної реєстрації, кадастру і картографії", а також Постанови Уряду РФ від 01.06.2009 N 457 "Про Федеральній службі державної реєстрації, кадастру і картографії" (разом з "Положенням про Федеральної службі державної реєстрації, кадастру і картографії") Технічний паспорт виготовляється як правило для службового (особистого) користування, в ньому вказуються поверховий і ситуаційні плани об'єкта нерухомості ( будівлі), технічний опис конструктивних елементів і відсотка зносу.

Технічний паспорт використовується в різних цілях: для особистих цілей, для органів опіки та піклування, для банку, для суду і т.д.
Просмотров: 1805 | Отель за полгода | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Друзья сайта
Предложения:
Дома, Коттеджи, Дачи [139]
Земельные участки [86]
Коммерческая недвижимость [30]
1-комнатные квартиры [52]
2-комнатные квартиры [42]
3-комнатные квартиры и более [48]
Болгария [51]
Другие объекты [4]
Предложения:
Дом, с.Табачное, ул. Молодёжная.
Участок, Евпатория, 6га,
3-х комнатная квартира г. Бахчисарай Новый город

Наш опрос
Что есть для Вас рынок недвижимости?
Всего ответов: 3
Риэлторские новости
Архив записей
Поиск