Вторник, 21.11.2017, 05:34

АН Лазурный Берег Крыма

Главная » 2012 » Январь » 1 » Якщо ви збираєтеся взяти іпотечний кредит
16:10
Якщо ви збираєтеся взяти іпотечний кредит

Якщо ви збираєтеся взяти іпотечний кредит під 13% на термін понад 10 років, то підсумкова сума фактично дорівнюватиме подвійної вартості квартири і навіть більше. Іпотека - задоволення не з дешевих. Звичайно, купуючи нерухомість в кредит, не доведеться довго збирати, відмовляючи собі у всьому, щоб уже в похилому віці нарешті зробити покупку. Але з іншого боку, платити подвійну ціну - теж не дуже приємно.

Є при покупці квартири в кредит ще один цікавий момент - якщо квартира значно додасть у вартості, яка перевищить відсотки по кредиту, то іпотека може опинитися в підсумку навіть вигідним заходом. Так-то воно так, та ось тільки ситуація на ринку зараз слабо передбачувана, і ціни цілком можуть почати рухатися в зворотному напрямку. Так сталося в США, коли півроку тому стало ясно, що вибухнула там криза іпотечного кредитування не припиниться ще довго. Громадяни накупили житла в кредит, не змогли розплатитися, і тепер, вся ця нерухомість виставляється на продаж. Зрозуміло, що коли пропозиція так різко зростає, ціна буде неминуче падати. Як американська криза відіб'ється на вітчизняному ринку нерухомості навряд чи хто-небудь може сказати з упевненістю.

Головне - умови, на яких банк видає кредит позичальнику. Вони багато в чому залежать від предмета застави. Якщо в якості застави надається ліквідна квартира в гарному будинку, умови можуть виявитися не занадто обтяжливими.

Закладена квартира зазвичай стає власністю банку, позичальник ж стає власником тільки після погашення іпотечного кредиту. Можливі інші варіанти. Наприклад, позичальник, згідно з умовами договору, може вважатися власником, але без права продажу житла. Так чи інакше, але ніяких операцій на ринку з квартирою провести без згоди на те банку буде не можна. Навіть для здачі закладеної квартири в оренду зазвичай потрібен дозвіл банку.
Просмотров: 1853 | Кожен з нас стояв перед вибором нової квартири | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Друзья сайта
Предложения:
Дома, Коттеджи, Дачи [139]
Земельные участки [86]
Коммерческая недвижимость [30]
1-комнатные квартиры [52]
2-комнатные квартиры [42]
3-комнатные квартиры и более [48]
Болгария [51]
Другие объекты [4]
Предложения:
Элинг, г.Алушта.
Сниму дом в Одессе долгосрочно
1-к квартира в Алуште

Наш опрос
Оцените уровень материального положения Вашей семьи:
Всего ответов: 2
Риэлторские новости
Архив записей
Поиск