Пятница, 24.11.2017, 13:52

АН Лазурный Берег Крыма

Главная » 2012 » Январь » 10 » Інвестиції в нерухомість
01:51
Інвестиції в нерухомість

Нинішній світ - світ щоденних змін. Ось тому зараз стає значущим не тільки вміти заробляти гроші, але також вміти їх ефективно вкладати. Ви не втратите гроші, якщо будете інвестувати в різноманітні типи нерухомого майна. Можно конечно вложить деньги в установку кондиционеров в Куркино. Так в чому ж полягає їх значну перевагу? У зв'язку з постійним попитом на квартири, їх ціна регулярно має тенденцію до зростання, що робить інвестування в нерухоме майно досить затребуваним видом вкладень.

Маючи нерухомість, можна регулярно отримувати хороші гроші. Мова тут ведеться про оренду квартири або приватного котеджу. Використовують два варіанти оренди: ви можете займатися цим незалежно, або довірити нерухомість у відання надійному агентству. Метод самостійної здачі підходить тим, хто планує створити на цьому особистий бізнес, а саме віддати даної діяльності весь свій особистий час.

Є кілька варіантів здачі приміщень в оренду. Вони різняться між собою тривалістю оренди. Можливо здавати квартиру з помісячною, добовою і погодинною оплатою. Варіант тривалої оренди зовсім беcхлопотний: ви знаходите людини або сім'ю, які потребують житлоплощі, укладаєте з ними договір оренди і, обговоривши час платежу, берете регулярно гроші. Вам необхідно буде витратити досить багато зусиль, якщо ви будете здавати житлоплощу на години або добу.

Вам варто виконати хороший ремонт, обладнати будинок потрібної меблями і побутовою технікою, щоб квартира користувалася чималим попитом. Ступінь організованих вами умов перебування у вашій квартирі буде прямо пропорційний такому числу клієнтів, яке у вас буде в майбутньому. Саме тому не економте кошти для створення комфорту і затишку у вашій квартирі. Починати розшук клієнтів можна після того, як квартира остаточно буде приготовлена.

В основному ними будуть відряджені чи приїхали до вашого міста для вирішення сімейних питань громадяни. Раціонально помістити рекламу в спеціалізованих газетах, залишити свої контакти на міських вокзалах і у фірмах, що займаються обласним розвитком. Основне число бажаючих буде надходити за допомогою рад, даних вашими постійними клієнтами. Тому необхідно підтримувати імідж на високому рівні.

Не соромтеся попросити грошову заставу або паспорт від вашого наймача. Це позволетт забезпечити гарантії того, що ви не зазнаєте збитків. Найпоширеніше - коли наймачі можуть пошкодити якийсь предмет техніки або частина обстановки. Складніше випадки обману, коли мешканець отримує ключі та перездає будинок на більш тривалий термін або за більш високу ціну. Але поговоримо на цю тему в наступний раз. У тому випадку, якщо ви залишаєте житло у відання агентству нерухомості, то це також створить вам мінімальні клопоти. Вам тільки варто укласти з ними договір, визначаєте вартість і віддаєте ключі. У даній ситуації вам слід іноді контролювати належне виконання організацією обов'язків. Робимо висновок про те, що якщо ви маєте незайняті грошові кошти, то дуже ефективним вкладенням їх є придбання нерухомого майна. Бо тільки за допомогою нерухомого майна можна значно примножити свій капітал.
Просмотров: 1257 | Куплено семь тысяч квартир для льготников | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Друзья сайта
Предложения:
Дома, Коттеджи, Дачи [139]
Земельные участки [86]
Коммерческая недвижимость [30]
1-комнатные квартиры [52]
2-комнатные квартиры [42]
3-комнатные квартиры и более [48]
Болгария [51]
Другие объекты [4]
Предложения:
"Holiday Dream"
Продам гараж в п. Любимовка в кооперативе "Усть-Бельбек"
КОКТЕБЕЛЬ ЮБК

Наш опрос
Что есть для Вас рынок недвижимости?
Всего ответов: 3
Риэлторские новости
Архив записей
Поиск