Четверг, 23.11.2017, 04:53

АН Лазурный Берег Крыма

Главная » 2012 » Январь » 1 » Деякі покупці житла вирішили використати іпотеку
16:14
Деякі покупці житла вирішили використати іпотеку

Деякі покупці житла, вирішили використати іпотеку, хотіли б взяти максимально можливу суму в банку. Від суми кредиту залежатиме кількість квадратних метрів у квартирі, близькість будинку до станції метро і т. п., але це не все.

Люди, які купують квартири в елітних будинках, рідко роблять це на гроші, насилу зібрані по родичах-друзям. Найчастіше такими покупцями є бізнесмени, яким просто зручніше скористатися іпотекою, ніж витягувати гроші для покупки нерухомості зі свого бізнесу. Так, якщо гроші в обороті приносять безнесмену 20 відсотків на рік, очевидно, що іпотека під 11 відсотків - краще для нього. Для таких позичальників зазвичай, чим більше сума кредиту - тим краще.

Зараз вже не той час, коли можна було, вказавши зайвий нулик в довідці з місця роботи, отримати велику суму в кредит. Банки вже навчилися дуже добре обчислювати подібні трюки. Якщо співробітники банку бачать, що номінальні доходи клієнта зависокі для представника його професії, або що він важко внесенням початкового платежу, то це привід для більш грунтовної перевірки кредитоспроможності потенційного позичальника.

Кращий спосіб збільшити розмір кредиту - продемонструвати банку свою спроможність. Розкішний авто, дорогий будинок у передмісті - хороші докази достатку.

Часто за кредитом звертаються люди, які отримують заробітну плату, що називається, «в конверті». Такі клієнти цілком можуть розрахуватися з банком, але не можуть підтвердити це документально. Все ж і у них є шанс отримати кредит на велику суму. Банк може з'ясувати, який рівень доходів у представників даної професії, і, якщо інформація, надана клієнтом, підтвердиться, погодитися збільшити розмір кредиту.

Дуже благотворно може вплинути на суму кредиту залучення созаемщиков, тобто людей, згодних розділити зобов'язання перед банком щодо повернення боргу.
Просмотров: 1447 | Очередь на жилье | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Друзья сайта
Предложения:
Дома, Коттеджи, Дачи [139]
Земельные участки [86]
Коммерческая недвижимость [30]
1-комнатные квартиры [52]
2-комнатные квартиры [42]
3-комнатные квартиры и более [48]
Болгария [51]
Другие объекты [4]
Предложения:
г.Балчик - Морской Парк
г.Каварна - Водный мир Каварны
Сдам квартиру ул Фрунзе

Наш опрос
Нуждаетесь ли вы в улучшении жилищных условий?
Всего ответов: 2
Риэлторские новости
Архив записей
Поиск