Четверг, 23.11.2017, 06:34

АН Лазурный Берег Крыма

Главная » 2011 » Декабрь » 18 » Чому ріелторська фірма краще приватного посередника?
16:21
Чому ріелторська фірма краще приватного посередника?

Агентства нерухомості, хоча і заявляють про всілякі гарантії в своїй рекламі, дати їх не в змозі. Навіть співробітники зі стажем не застраховані від дій шахраїв, вони теж можуть допускати помилки при проведенні перевірки юридичної чистоти квартири, помилятися при розрахунках - це теж люди. Проте агентство нерухомості є по суті лише посередником між покупцем і продавцем квартири, і відшкодовувати можливий матеріальний збиток не зобов'язане. Так чому ж тоді солідна ріелторська фірма краще приватного посередника?

Якість послуг? Зайвих агентів в штаті компаній зазвичай не буває. Прагнення до якості давно в минулому - зараз у цьому бізнесі високі доходи забезпечуються кількістю. Тому, чим більше співробітників працює в компанії - тим краще для неї. Набирають нерідко людей з вулиці, без досвіду, без освіти, без рекомендацій, з судимостями і т. п. Як відпрацює такий «професіонал» - сказати складно. До того ж, він цілком може виявитися шахраєм, що влаштувалися в агентство, переслідуючи тільки свої злочинні цілі.

Юридична підтримка? Так, в агентствах нерухомості зазвичай працюють юристи. Однак основне завдання таких співробітників - відстоювання інтересів компанії, у випадку виникнення претензій з боку клієнтів.

База об'єктів? Мабуть, єдина перевага перед приватним посередником. Але і серед приватників зустрічаються професіонали, які працюють давно і мають солідну клієнтську базу, що дозволяє їм швидко підшукувати варіанти для своїх замовників.

Вартість же послуг приватних посередників менше, ніж агентств нерухомості - адже їм не потрібно утримувати офіс, оплачувати працю бухгалтерів та юристів, а нерідко - і податки платити. Крім цього, не потрібно підписувати кабальний договір, як у випадку звернення до ріелторську фірму.
Просмотров: 1690 | Крупные сделки недвижимости под присмотром | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Друзья сайта
Предложения:
Дома, Коттеджи, Дачи [139]
Земельные участки [86]
Коммерческая недвижимость [30]
1-комнатные квартиры [52]
2-комнатные квартиры [42]
3-комнатные квартиры и более [48]
Болгария [51]
Другие объекты [4]
Предложения:
ДОМ ЦЕНТР г.СЕВАСТОПОЛЬ
Земельный участок Бухта Казачья "Пилот"
Эллинг 3-этажа п. Николаевка

Наш опрос
Вы интересуетесь недвижимостью профессионально?
Всего ответов: 3
Риэлторские новости
Архив записей
Поиск