Вторник, 21.11.2017, 05:39

АН Лазурный Берег Крыма

Главная » 2011 » Декабрь » 14 » Агентства нерухомості
16:18
Агентства нерухомості

На відміну від приватних посередників, агентства нерухомості не можуть собі дозволити обслуговувати населення без укладення договору возмездного надання послуг. Даний документ є гарантією виплати клієнтом винагороди. Проте в деяких ріелторських компаніях договору складаються таким способом, щоб не тільки отримати гарантії виплат, а й зробити суми цих виплат максимальними. Щоб не переплатити за послуги ріелторів, потрібно добре уявляти, що представляє із себе договір з агентством нерухомості, які пункти в ньому найбільш важливі.

Цей документ - договір про оплатне надання послуг, який регулює дії замовника і виконавця. За законом, який підписав договір виконавець, зобов'язаний обслужити замовника, а той - заплатити за це. Те, що надаються здаються замовнику не настільки дорогими, як прописано в договорі, значення не має. Так, при продажу житла, якщо співробітники агентства квартиру показували, давали рекламу в газетах або по ТБ, готували пакет документів і т. п., а нерухомість продана не була, то це не означає, що за надані послуги можна не платити.

Часто, уклавши договір з агентством, люди, вирішивши згодом розірвати угоду, дізнаються багато нового при повторному ознайомленні з цим документом. Зазвичай, якщо у замовника відсутня поважна причина для подібних дій, він повинен сплатити неустойку виконавцю.

Хоча Суд, у разі конфліктів, частіше стає на сторону фізособи, це не завжди рятує замовників від штрафних санкцій, тому що агентства нерухомості становлять договори з урахуванням лише своїх інтересів. Варто зауважити, що навіть якщо в договорі відсутні згадки про штрафні санкції за невиконання зобов'язань, їх передбачає Цивільний Кодекс РФ. Про таких нюансах ріелтори воліють мовчати.

Замовник має право, якщо вважає, що послуги були надані не в повному обсязі або неналежної якості, звернутися зі скаргою до відділу по захисту прав споживачів або подати позов до Суду.

Уникнути таких неприємностей можна дуже просто: достатньо, при укладенні договору, уважно вивчити його, а підписувати тільки зрозумівши кожен його пункт. Якщо виникли якісь додаткові домовленості з виконавцем, вони повинні бути включені в договір.
Просмотров: 1868 | Найдорожчи гірськолижні курорти | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Друзья сайта
Предложения:
Дома, Коттеджи, Дачи [139]
Земельные участки [86]
Коммерческая недвижимость [30]
1-комнатные квартиры [52]
2-комнатные квартиры [42]
3-комнатные квартиры и более [48]
Болгария [51]
Другие объекты [4]
Предложения:
2-комнатная, с.Табачное.
ДЕЙСТВУЮЩИЙ ЗАВОД ПО РАЗЛИВУ МИНЕРАЛЬНОЙ ВОДЫ
Дом, с.Вилино, Элитный район«Поле чудес».

Наш опрос
Каков род ваших занятий/профессии?
Всего ответов: 2
Риэлторские новости
Архив записей
Поиск